Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про передачу в оренду об’єкта, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району, продовження терміну дії договорів оренди та внесення змін до договорів оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району"

9

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про передачу в оренду об’єкта, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району,  продовження терміну дії договорів оренди та внесення змін до договорів оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності  територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району

 

 

 

З метою раціонального використання майна спільної сумісної власності територіальної громади м. Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району, керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, п. 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Положенням про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району в новій редакції» затвердженого рішеннями Броварської міської ради від 29.12.2011 року № 456-17-06 та Броварської районної ради від 28.02.2012 №275-16-VI, враховуючи рішення комісії з оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району (протоколи від 23.06.2017 № 3, від 29.06.2017 № 4, від 10.07.2017 № 5) враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою Броварська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати в оренду об'єкт, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади м. Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району, згідно з додатком 1.

2. Продовжити термін дії договорів оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району, згідно з додатком 2.

3. Внести зміни до договорів оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району, згідно з додатком3.

4. Балансоутримувачу (Орендодавцю) – Броварській центральній районній лікарні укласти договір оренди стосовно зазначеного комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності  територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району,  відповідно до вимог чинного законодавства на об'єкт зазначений в додатку 1.

5. Балансоутримувачу (Орендодавцю) - Броварській центральній районній лікарні оформити договірні відносини з оренди стосовно зазначеного в     додатку 2 комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності  територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району.

6. Балансоутримувачу (Орендодавцю) - Броварській центральній районній лікарні оформити договірні відносини з оренди стосовно зазначеного в     додатку 3 комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності  територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району Київської області.

7. У разі не укладення договору оренди у строк 41 календарного дня з дня прийняття рішень Броварської міської ради та Броварської районної ради з вини заявника, рішення втрачає чинність, в частині надання дозволу орендодавцю на укладення договору оренди на об’єкти зазначені в додатку 1.

8. У разі не укладення договору оренди у строк 41 календарного дня з дня прийняття рішень Броварської міської ради та Броварської районної ради з вини заявника, рішення втрачає чинність в частині надання дозволу орендодавцю на укладення договору оренди на об’єкти зазначені в додатку 2.

9. У разі не укладення договорів оренди у строк 41 календарного дня з дня прийняття рішень Броварської міської ради та Броварської районної ради з вини заявника, рішення втрачає чинність, в частині надання дозволу орендодавцю на укладення   договору оренди на об’єкти зазначені в додатку3.

10.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський  голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

____________

____________

 

Пояснювальна записка