Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради " Про погодження об’єкту, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району для передачі в орендне користування"

10

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про погодження об’єкту, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району для передачі в орендне користування

 

 

З метою раціонального використання майна спільної сумісної власності територіальної громади м. Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району, керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, п. 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Положенням про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району в новій редакції» затвердженого рішеннями Броварської міської ради від 29.12.2011 року № 456-17-06 та Броварської районної ради від 28.02.2012 №275-16-VI, враховуючи рішення комісії з оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району (протоколу від 23.06.2017 №3) враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою Броварська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Погодити об'єкт, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади м. Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району для передачі в оренду, а саме: частину нежитлового приміщення біля дитячої лікарні по вулиці Ярослава Мудрого, 47, міста Бровари, площею 15,0 кв.м.;

2. За результатами розгляду комісії з оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади м. Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району (надалі Комісія), доручити Балансоутримувачу (Орендодавцю) – Броварській центральній районній лікарні укласти договір оренди з переможцем конкурcу, або єдиним заявником відповідно до вимог чинного законодавства на об'єкт зазначений у пункті 1.

3. У разі не укладання договору оренди у строк 41 календарного дня з дня прийняття рішення Комісією про визначення переможця конкурсу (у разі передачі в оренду на конкурсних засадах) з вини переможця конкурсу чи єдиного заявника відповідно, рішення втрачає чинність, в частині надання дозволу орендодавцю на укладання договору оренди з переможцем конкурсу чи єдиним заявником відповідно, на об’єкт зазначений у пункті 1.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

 

Міський  голова                                                                                  І.В.Сапожко

 

 

 

м. Бровари

____________

____________

 

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради «Про погодження об’єкту, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району для передачі в орендне користування».

 

 

Проект рішення Броварської міської ради підготовлено відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та Положення про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади м. Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району далі Положення).

Надійшла заява від ФОП Гуцол О.В. про надання дозволу на оренду частини нежитлового приміщення біля Дитячої лікарні, за адресою: м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 47, площею 15,0 кв.м.

За результатами розгляду комісії з оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади м. Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району вирішили рекомендувати розглянути на сесіях Броварської міської ради та Броварської районної рад питання про погодження даного об’єкту для подальшої передачі його в оренду.

Після прийняття відповідних рішень інформацію про передачу частини нежитлового приміщення біля Дитячої лікарні по вулиці Ярослава Мудрого, 47 міста Бровари, площею 15,0 кв.м. буде розміщено на сайтах Броварської міської та Броварської районної рад протягом 10 днів.

Якщо інших заяв про оренду більше не надійде відповідно до Положення з ФОП Гуцол О.В. буде укладено договір оренди, як з єдиним заявником.

 

 

 

Начальник управління                                                        Т.І. Данюк