Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про реорганізацію комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» в комунальне неприбуткове підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради"

16

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про реорганізацію комунального закладу

«Броварська центральна районна лікарня» в комунальне

неприбуткове підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради

 

 

 

З метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, відповідно  до ст. ст. 56, 57 та 78 Господарського кодексу України, ст. ст. 87, 88 Цивільного кодексу України, ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 року № 208 «Деякі питання удосконалення системи охорони здоров’я»,  Указу Президента України від 6 грудня 2005 року № 1649/2005 «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров’я населення», керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, постійної комісії з гуманітарних питань, постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити діяльність комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня»  в зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення в комунальне неприбуткове підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради.

2. Створити комісію з реорганізації комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» та затвердити її склад, згідно з додатком 1.

3. Комісії з реорганізації комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» провести організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством, а саме:

3.1. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог до комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» протягом 2 місяців з дня   оприлюднення повідомлення про рішення щодо його реорганізації.

3.2. Провести інвентаризацію майна комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня».

3.3. За результатами проведеної роботи надати Броварській міській раді передавальний акт для затвердження.

3.4. Здійснити інші заходи передбачені чинним законодавством, пов'язані з припиненням діяльності та реєстрацією юридичних осіб.

4. Головному лікарю комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» провести звільнення працівників у відповідності до вимог чинного законодавством України.

5. Затвердити Статут комунального неприбуткового підприємства «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради, згідно з додатком 2.

6. Призначити головного лікаря комунального неприбуткового підприємства «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Багнюка Валентина Віталійовича.

7. Визнати, що комунальне неприбуткове підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради є правонаступником майна, прав та обов'язків комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня».

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

 

 

Міський голова                                                                     І.В. Сапожко

 

Пояснювальна записка

 

м. Бровари

___________

___________