Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про створення комунального підприємства Броварської міської ради «Муніципальна варта»"

18

проект

 

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про створення комунального підприємства

Броварської міської ради «Муніципальна варта»

 

З метою профілактики правопорушень і забезпечення охорони громадського порядку на території міста Бровари, відповідно до п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 ст.58 та ст.78 Господарського кодексу України, враховуючи рекомендації постійних комісій з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики та комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Створити комунальне підприємство Броварської міської ради «Муніципальна варта».
  2. Затвердити Статут комунального підприємства Броварської міської ради «Муніципальна варта» (додається).
  3. Встановити статутний капітал комунального підприємства Броварської міської ради «Муніципальна варта» в розмірі  100000 грн.
  4. Фінансовому управлінню передбачити кошти на фінансування внеску до статутного капіталу комунального підприємства Броварської міської ради «Муніципальна варта», щорічно передбачати фінансування видатків на утримання підприємства з міського бюджету.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики та комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою.

 

 

Міський голова                                                                                       І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

_____________       

_____________

Пояснювальна записка