Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про внесення змін до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям, на 2017 рік, затвердженої рішенням Броварської міської ради від 22.12.2016 № 433-23-07"

23

проект

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про внесення змін до міської Програми з надання соціальної

та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній

операції, та їх сім’ям, на 2017 рік, затвердженої рішенням

Броварської міської ради від 22.12.2016 № 433-23-07

 

Відповідно до подання радника міського голови Мальця С.Д., керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань, Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА

 

1. Внести зміни до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям, на 2017 рік, далі – Програма, а саме:

1.1. Доповнити пункт 1 розділу VI Програми, підпунктом 1.26., виклавши його в такій редакції:

«1.26. Видача «посвідчення на безкоштовне реабілітаційне відвідування плавального басейну «Купава» учасника АТО» демобілізованим військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції здійснюється одноразово після повернення із зони АТО терміном на три місяці. Повторна видача посвідчення  надається на підставі медичної довідки щодо проходження повторного реабілітаційного періоду у плавальному басейні. Посвідчення видаються військовослужбовцям, які зареєстровані та проживають в м. Бровари (за умови надання довідки з місця реєстрації про те, що дана особа не користується пільгами за місцем реєстрації та акту депутата за місцем фактичного проживання).

Відділ організаційного забезпечення та
діловодства виконавчого комітету Броварської міської ради.»

2. Внести зміни до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям, на 2017 рік, відповідно до пункту 10  Постанови Кабінету Міністрів України від  21.06.2017 р. №432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції», а саме:

2.1. Викласти підпункт 2.9. пункту 2 розділу VI Програми в новій редакції:

 « 2.9. Забезпечити безкоштовне проведення медичного та наркологічного огляду для подальшого отримання медичної довідки демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції у разі організації професійного навчання за професіями, для набуття яких відповідно до законодавства вимагається проходження попереднього медичного та наркологічного огляду. Учасник антитерористичної операції проходить його у закладах охорони здоров’я в установленому порядку.

Броварська центральна районна лікарня».

2.2.  Доповнити пункт 2 розділу VI Програми, підпунктом 2.10., виклавши його в такій редакції:

« 2.10. Забезпечити відшкодування коштів центральній районній лікарні за надання медичної довідки демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції.

Броварська центральна районна лікарня

Фінансове управління Броварської

міської ради».

2.3. Внести доповнення в додаток до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям, на 2017 рік, а саме:

 

 

 

Розділ VI Пункт 2

 Підпункт 2.10

Забезпечити відшкодування коштів центральній районній лікарні за надання медичної довідки демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції

 

Показники виконання

2017

 

 

тис. грн..

10,00

10,00

 

кількість охоплених осіб

40

40

 

середня вартість послуги, грн..

250,00

250,00

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

  Міський голова                                                                           І.В. Сапожко

 

 

 

м. Бровари

___________

___________

Пояснювальна записка