Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми діяльності та фінансової підтримки Громадської організації ветеранів – будівельників м.Бровари на 2 півріччя 2017 року."

25

проект

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКРЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про затвердження Програми  діяльності

та фінансової  підтримки Громадської організації

ветеранів – будівельників м.Бровари  на

2 півріччя 2017 року.

 

 

Розглянувши подання голови Громадської організації ветеранів – будівельників м. Бровари Карпенка М.Г. від 14 травня 2017 року № 10 , керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про  місцеве  самоврядування в Україні, ст.91 Бюджетного кодексу  України, ст.8 Закону України «Про соціальний захист дітей – війни, ст.3 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, та постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, Броварська міська  рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму  діяльності та фінансової підтримки Громадської організації ветеранів – будівельників м.Бровари на 2 півріччя 2017 року, згідно з додатком.
  2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради здійснити фінансування в межах затверджених асигнувань в бюджеті міста на відповідний період.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

            Міський  голова                                                                   І.В.Сапожко

 

м.Бровари

______________

______________

Пояснювальна записка 

Додаток