Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження «Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017-2021 роки»"

27

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про затвердження «Міської цільової програми захисту

населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного

та природного характеру, забезпечення пожежної

безпеки на 2017-2021 роки»

 

Розглянувши подання начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами від 13.07.2017 № 14-07/79, відповідно до Закону України  «Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки»,  Кодексу цивільного захисту України та на виконання пункту 6.12.9. Обласної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення  пожежної безпеки на 2014-2017 роки, затвердженоїрішенням Київської обласної ради від 26.06.2014 року №789-42-VI, керуючись п. а ст. 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики і комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити «Міську цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017-2021 рок». (додається).

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради передбачити кошти на реалізацію заходів Програми.

3. Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти  на  міського голову.

 

Міський  голова                                                               І.В.Сапожко

 

 

м.Бровари

____________

____________

Пояснювальна записка