Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради " Про затвердження Програми запобігання та ліквідації наслідків підтоплення території міста Бровари на період 2017-2021 років"

15

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про затвердження  Програми запобігання

та ліквідації наслідків підтоплення території

міста Бровари на період 2017-2021 років

 

 

З метою запобігання та ліквідації наслідків підтоплення території міста Бровари, відповідно до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 20.12.2016 № 794 «Про схвалення Програми запобігання та ліквідації наслідків підтоплення території міста Бровари на період 2017-2021 років», Водного кодексу України, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», керуючись п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально – економічного розвитку, постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму запобігання та ліквідації наслідків підтоплення території міста Бровари на період 2017-2021 років (додається).

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради здійснювати фінансування програми в межах асигнувань, затверджених в бюджеті міста на відповідний період.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та соціально – економічного розвитку.

 

 

 

Міський голова                                                                                    І.В. Сапожко

 

  

м. Бровари

____________

____________       

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

До проекту рішення «Про затвердження Програми запобігання та ліквідації наслідків підтоплення території міста Бровари на період 2017-2021 років»

 

 

З метою продовження комплексного розв’язання проблем із захисту від підтоплення міста Бровари, забезпечення екологічно безпечних умов проживання, створення сприятливих умов для життєдіяльності населення, мінімізації збитків від шкідливої дії вод територій, що підтоплюються ґрунтовими водами, управлінням житлово-комунального господарства Броварської міської ради спільно з робочою групою з питань підтоплення територій м. Бровари розроблено «Програму запобігання та ліквідації наслідків підтоплення території міста Бровари на період 2017-2021 років» (надалі по тексту – Програма) у відповідності до Водного кодексу України, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

За рахунок коштів обласного бюджету, відповідно до «Обласної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року», затвердженої рішенням Київської обласної ради від 17.09.2013 р. № 663-34-VІ, управлінням водних ресурсів м. Києва та Київської області, розробляється техніко-економічне обґрунтування (далі – ТЕО) щодо вирішення проблеми водовідведення в м. Бровари. В ТЕО буде визначено проблемні території міста, для яких підтоплення спричинило найбільш негативні явища та запропоновано заходи по їх осушенню. На підставі ТЕО будуть замовлені відповідні проекти у відповідності до черговості проведення таких заходів.

Обсяги фінансування заходів Програми визначаються у відповідності з чинним законодавством на підставі розробленої проектно-кошторисної документації окремо на кожний фінансовий рік.

Перелік конкретних завдань і заходів Програми наведений у додатку до Програми. Перелік завдань і заходів Програми може змінюватися та доповнюватися за пропозиціями розробників та виконавців Програми.

 

 

 

 

 

Начальник управління                                                              Г.В. Плотнікова