Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища в м. Бровари Київської області на 2017 – 2019 роки"

31

проект

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

РІШЕННЯ 

Про затвердження Програми

охорони навколишнього природного середовища

в м. Бровари Київської області на 2017 – 2019 роки

 

Розглянувши подання відділу капітального будівництва Броварської міської ради від 16.06.2017 року № 325, з метою покращення екологічного та санітарного стану навколишнього природного середовища в м. Бровари Київської області на підставі рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 03.11.2015 року № 665 "Про надання функцій замовника відділу капітального будівництва Броварської міської ради на виготовлення проектно – кошторисної документації та виконання робіт на об’єктах міста", згідно рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 20.06.2017 року № 381 "Про схвалення Програми охорони навколишнього природного середовища в м. Бровари Київської області на 2017 – 2019 роки" керуючись Законами України "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року" та керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43, пунктом 22 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально – економічного розвитку та постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити "Програму охорони навколишнього природного середовища в м. Бровари Київської області на 2017 – 2019 роки" (далі – Програма), що додається.

2. Відділу капітального будівництва Броварської міської ради, виконавчому комітету Броварської міської ради забезпечити безумовне виконання  Програми.

3. Відділу капітального будівництва Броварської міської ради подавати пропозиції щодо внесення змін до Програми для її коригування з метою конкретизації змісту і черговості виконання робіт за очікуваними результатами.

4. Фінансовому управлінню Броварської міської ради здійснювати фінансування Програми в межах затверджених асигнувань в бюджеті міста на відповідний бюджетний рік.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О. В.

 

Міський голова                                                                              І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

___________

___________

Пояснювальна записка