Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження переліку проектів переможців відповідно до рішення Броварської міської ради від 22.12.2016 № 455-23-07 «Про затвердження міської програми «Громадський бюджет в місті Бровари на 2017-2020 роки»"

48

проект

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про затвердження переліку проектів

переможців відповідно до рішення

Броварської міської ради від 22.12.2016

№ 455-23-07 «Про затвердження міської програми

«Громадський бюджет в місті Бровари

на 2017-2020 роки»

 

 

 

Керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до рішення Броварської міської ради від 22.12.2016 № 455-23-07 «Про затвердження міської програми «Громадський бюджет в місті Бровари на 2017-2020 роки» та протоколу Координаційної ради по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадського бюджету) в м.Бровари від __________ та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити перелік проектів-переможців відповідно до міської програми «Громадський бюджет в місті Бровари на 2017-2020 роки» на 2017 рік (додається).

2. Головним розпорядникам коштів:

2.1.протягом 5-ти робочих днів з дати прийняття цього рішення визначити відповідальних осіб за реалізацію кожного проекту;

2.2. провести процедури закупівель відповідно до вимог чинного законодавства та забезпечити реалізацію проектів-переможців в 2017 році;

2.3. щоквартально до 15 числа місяця, що наступає за звітним періодом, надавати звіти про реалізацію проектів-переможців на розгляд Координаційної ради по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадського бюджету) в м.Бровари;

2.4. до 1 березня року, що наступає за звітним періодом надавати до Координаційної ради по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадського бюджету) в м.Бровари річний звіт щодо виконання проекту-переможця, із результативними показниками( включаючи витрати) та фото виконаного об’єкту.

3.Секретарю Координаційної ради приймати вищевказані звіти, готувати узагальнену інформацію на засідання Координаційної ради по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадського бюджету) в м.Бровари, та за результатами розгляду надавати для розміщення узагальнені квартальні та річні звіти розпорядників коштів на офіційному веб-порталі Броварської міської ради.

4.Відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності оприлюднювати квартальні та річні звіти головних розпорядників коштів на офіційному веб-порталі Броварської міської ради в розділі «Громадськитй бюджет».

5. Фінансовому управлінню Броварської міської ради забезпечити фінансування проектів-переможців.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

 

Міський голова                                                                                І.В. Сапожко

 

 

 

 

м.Бровари

від____________

№_____________

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення Броварської міської ради «Про затвердження переліку проектів- переможців відповідно до рішення

Броварської міської ради від 22.12.2016

№ 455-23-07 «Про затвердження міської програми

«Громадський бюджет в місті Бровари

на 2017-2020 роки»

 

 

На виконання  рішення Броварської міської ради від 22.12.2016 № 455-23-07 «Про затвердження міської програми «Громадський бюджет в місті Бровари на 2017-2020 роки» з 3 квітня по 29 травня 2017 року здійснювався прийом проектів по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадського бюджету) в м.Бровари на 2017 рік. За цей період надійшло 26 проектів. За рішенням Координаційної ради до голосування було допущено 20 проектів, які розміщені на офіційному веб-порталі Броварської міської ради та доступні до голосування.

Голосування триває з 7 по 27 липня поточного року. Члени територіальної громади міста (які мають реєстрацію місця проживання у м.Бровари) мають змогу проголосувати за проекти шляхом заповнення друкованої версії анкети для голосування у Центрі надання адміністративних послуг, що знаходиться за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 18 або на офіційному веб-порталі Броварської міської ради після авторизації через систему BankID.

Кожен громадянин міста може  віддати один голос за великий (загальноміський) проект (кошторис проекту до 1 млн.грн.)  та один голос за малий (локальний) проект (кошторис проекту не перевищує 500 тис.грн.).

Протягом 3-х робочих днів з дня закінчення голосування ( тобто до 1 серпня включно) Координаційна рада розгляне результати голосування та сформує перелік проектів, які набрали найбільшу кількість голосів членів територіальної громади міста, до вичерпання обсягу коштів, виділених на реалізацію Громадського бюджету ( 3 млн.грн.)  в 2017 році.

Після проведення підрахунку голосів Координаційна рада протягом 5-ти робочих днів оприлюднить протокол та перелік проектів-переможців на офіційному веб-порталі Броварської міської ради та винесе на розгляд сесії міської ради на затвердження перелік проектів-переможців відповідно до цього проекту рішення.

 

 

 

Заступник начальника

управління економіки                                                         Т.Г.Поліщук

Проект рішення міської ради