версія для друку

Рішення міської ради від 28.09.2017 №692-32-07 "Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ


Про проведення експертної грошової оцінки
земельних ділянок для подальшого продажу у власність


Розглянувши клопотання фізичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, пп.34 п.1 ст.26, пп.16 п.4 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити у проведенні експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність фізичній особі-підприємцю Костомасі Євгену Львовичу площею 0,2618 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (об’єкт незавершеного будівництва, автомийка) по вул. Київській,333-в.
2. Відмовити у проведенні експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність фізичній особі-підприємцю Тимофєєвій Людмилі Миколаївні площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (об’єкт незавершеного будівництва, кафе) по вул. Київській,233.
3. Зняти питання проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність громадянину Гулевцю Олегу Олексійовичу площею 0,0372 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови ( кафе-перукарня) по вул. Гагаріна,20-б до усунення зауважень спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський голова                                                                                                         І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари
від 28 вересня 2017року
№ 692-32-07