Карта сайту
версія для друку

Рішення виконкому від 03.10.2017 р. №592 "Про надання функцій замовника відділу капітального будівництва Броварської міської ради на виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт на об’єктах міста"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я

ВІД _03.10.2017_ № 592

м. Бровари

 

 

Про надання функцій замовника

відділу капітального будівництва

Броварської міської ради на виготовлення

проектно-кошторисної документації та виконання

робіт на об’єктах міста

 

Розглянувши лист відділу капітального будівництва Броварської міської ради від 29.09.2017 року № 513, на підставі рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 12.12.2006 року № 557 "Про надання функцій єдиного замовника та забудовника по питанням проектування, будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності" відділу капітального будівництва Броварської міської ради", згідно з Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17.02.2011 року № 3038-VI та керуючись ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Броварської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати функції замовника відділу капітального будівництва Броварської міської ради на виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт на об’єкті міста:

1.1. "Будівництво загальноосвітньої школи І ступеню на території ІІ черги розширення кварталу "Олімпійський" у м. Бровари Київської області".

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Резніка О. В.

 

 

 

Виконуючий обов’язки

міського голови –

заступник міського голови                                                                  Г.П. Голубовський