версія для друку

Проект рішення міської ради "Про внесення змін до «Комплексної програми заходів із забезпечення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку у місті Бровари на 2017 рік»."

проект

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про внесення змін до  «Комплексної програми заходів із забезпечення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку у місті Бровари  на 2017 рік».

 

Розглянувши подання виконуючого обов’язки начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами від 10.10.2017 № 14-07/110, на виконання вимог Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», керуючись п. 22  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток 2 «Комплексної програми заходів із забезпечення діяльності громадських формувань з охоронигромадського порядку у місті Бровари  на 2017 рік» (додається).

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради передбачити кошти на реалізацію заходів Програми.

3. Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти  на  міського голову.

 

Міський  голова                                                               І.В.Сапожко

 

 

 

м.Бровари

від _________

____________

Пояснювальна записка