Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про визнання бійців-добровольців які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я


Про визнання бійців-добровольців які брали участь
у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету
на сході України

 

Відповідно до статті 143 Конституції України, статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рекомендації постійних комісій Броварської міської ради з гуманітарних питань, з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики, Броварська міська рада
вирішила:
1.Надати особам, що проживають на території міста Бровари, які перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, що були утворенні або самоорганізувались для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, брали та беруть участь у бойових діях Антитерористичної операції на сході України, але не ввійшли до складу ЗСУ, МВС України , Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів, статусу бійців-добровольців АТО у м.Бровари у порядку, затвердженим цим рішенням (Додаток 2) .
2.Утворити при Броварській міській раді комісію з питань надання статусу бійців-добровольців АТО у м.Бровари.
3.Раднику міського голови забезпечити формування у місячний строк з дня набрання чинності цього рішення персонального складу комісії з питань надання статусу бійців-добровольців АТО у м.Бровари.
4.Затвердити Положення про комісію Броварської міської ради з питань надання статусу бійців-добровольців АТО у м.Бровари (Додаток 1).
5. Затвердити форму посвідчення бійця-добровольця АТО у м.Бровари (Додаток 3).
6. Доручити начальнику відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності оприлюднити на офіційному сайті Броварської міської ради та в друкованих засобах масової інформації дане рішення.
7. Доручити секретарю міської ради проінформувати Міністерство оборони України, Міністерство Внутрішніх справ України, Броварське управління поліції про прийняття даного рішення.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

 

 

Міський голова                                                                                                          І.В.Сапожко

 

 


м. Бровари
№ ____________
Від ___________

 

Пояснювальна записка