версія для друку

Розпорядження міського голови від 19.10.2017 р. №229-ОД "Про передачу в оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари"

 

БРОВАБРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

19.10.2017 № 229-ОД

м. Бровари

 

 

 

 

Про передачу в оренду комунального майна територіальної громади  м. Бровари

 

 

Розглянувши заяву Управління Державної міграційної служби України в Київській області від 04 жовтня 2017 року, з метою раціонального використання комунального майна територіальної громади м. Бровари, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та пп. 20 п. 4 статті 42, п. 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями Броварської міської ради від 09.10.2014 № 1308-48-06 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального  майна територіальної громади м. Бровари» та від 04.07.2002 № 65-04-24 «Про передачу повноважень, щодо управління майном», враховуючи рішення комісії з оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бровари (витяг з протоколу від 18.10.2017 № 22):

1. Надати Управлінню Державної міграційної служби України в Київській області в орендне користування окреме індивідуально визначене майно – робочу станцію для видачі оформлених документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, що перебуває на балансі виконавчого комітету Броварської міської ради та розміщена за адресою: м. Бровари, бульв. Незалежності, буд. 3, терміном   2 роки 11 місяців.

2.  Доручити управлінню комунальної власності Броварської міської ради оформити договірні відносини з оренди стосовно зазначеного комунального майна в установленому порядку.

3. У разі не укладання договору оренди у строк 40 календарних днів з дня прийняття розпорядження, з вини заявника, розпорядження втрачає чинність в частині надання дозволу орендодавцю на укладання договору оренди з заявником.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                        І.В.Сапожко