версія для друку

Рішення міської ради від 09.11.2017 № 737-34-07"Про затвердження Міської Програми з організації роботи, пов’язаної із завершенням будівництва 301-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально – культурної сфери по вул. Петлюри Симона (Черняховського), 21-б в м. Бровари Київської області на 2017 – 2018 роки"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Міської Програми з організації роботи, пов’язаної із завершенням будівництва

301-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально – культурної сфери по вул. Петлюри Симона (Черняховського), 21-б

в м. Бровари Київської області на 2017 – 2018 роки

 

 

З метою організації роботи, пов’язаної із завершенням будівництва 301-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально – культурної сфери по вул. Петлюри Симона (Черняховського), 21-б в м. Бровари Київської області, на підставі рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 10.10.2017 року № 597 «Про надання функцій замовника відділу капітального будівництва Броварської міської ради на виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт на об’єктах міста», керуючись підпунктом 11 пункту «а» частини першої статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, Броварська міська рада Київської області

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму з організації роботи, пов’язаної із завершенням будівництва 301-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально – культурної сфери по вул. Петлюри Симона (Черняховського), 21-б в м. Бровари Київської області на 2017 – 2018 роки згідно з додатком.

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради передбачити кошти для реалізації даної Програми згідно з додатком.

3. Визначити головними розпорядниками бюджетних коштів на виконання Програми відділ капітального будівництва Броварської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський голова                                                                                  І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від 9 листопада 2017 року

№ 737-34-07