версія для друку

Розпорядження міського голови від 236-ОД "Про створення міської розрахунково-аналітичної групи Броварської міської ланки
територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 10.11.2017 № 236-ОД

м. Бровари

 

 

Про створення міської

розрахунково-аналітичної групи

Броварської міської ланки

територіальної   підсистеми 

єдиної    державної системи

цивільного захисту

 

 

 

З метою здійснення заходів щодо радіаційного і хімічного спостереження на території Броварської міської ради та захисту населення при загрозі або виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, що пов’язані з викидом (виливом) у довкілля небезпечних хімічних та радіаційних речовин, на виконання ст.35, 43 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 р. № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», пункту 2 Порядку утворення, завдання та функції формувань цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 р. №787, наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 11 серпня 2010 року №649 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації роботи розрахунково-аналітичної групи та методичних рекомендацій щодо організації роботи поста радіаційного і хімічного спостереження», відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити міську розрахунково-аналітичну групу Броварської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

2. Затвердити Положення про міську розрахунково-аналітичну групу (далі - РАГ) Броварської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту згідно з додатком 1.

3. Затвердити посадовий склад міської розрахунково-аналітичної групи Броварської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту згідно з додатком 2.

4. Начальнику  відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Броварської міської ради Приказчику П.В.:

- забезпечувати міську РАГ на період роботи відповідними методиками оцінки можливої обстановки, проводити навчання 1 раз на рік;

- здійснювати організаційно-методичне керівництво роботою міської РАГ;

- сприяти забезпеченню міської РАГ індивідуальними засобами захисту.

5. Керівникам установ та закладів забезпечувати своєчасну явку особового складу міської розрахунково-аналітичної групи до місця збору.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                              І.В.Сапожко