Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 27.11.2017 № 246-ОД"Про призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти м. Бровари"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т ЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  27.11.2017    № 246-ОД

м. Бровари

 

 

Про призупинення освітнього

процесу у  закладах загальної

середньої освіти  м. Бровари

 

 

На виконання ст.16 Закону України «Про загальну середню освіту», п.26 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, згідно з п.9.20 Державних санітарних правил і норм 5.5.2.008-01 «Влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 06 листопада 2017 року № 559 «Про організацію заходів, спрямованих на попередження поширення захворювань на грип та гострі респіраторні інфекції серед населення в Київській області, в епідемічний сезон 2017-2018 років» та враховуючи рекомендації комісії виконавчого комітету Броварської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 9  від 16 листопада 2017 року) з метою попередження епідеміологічних ускладнень серед учасників освітнього процесу, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Дозволити керівникам закладів загальної середньої освіти  призупиняти  освітній процес у окремих класах при відсутності 20% і більше учнів, погодивши дане рішення з управлінням освіти і науки Броварської міської ради.

2. Дозволити керівникам закладів загальної середньої освіти  призупиняти освітній процес у закладі при відсутності 20% і більше учнів, за розпорядженням міського голови.

3. Відновлювати заняття за умови зниження порогу захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання.

4. Керівникам закладів загальної середньої освіти  забезпечити освоєння навчального матеріалу учнями за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання або використовуючи засоби дистанційного навчання, враховуючи специфіку і профіль закладу загальної середньої освіти.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                     І.В.Сапожко