версія для друку

Проект рішення міської ради "Про реорганізацію комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради"

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про реорганізацію комунального закладу

«Броварська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня»

Броварської районної ради та Броварської міської ради

 

 

З метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, відповідно  до ст. ст. 59 та 78 Господарського кодексу України, ст. ст. 104,105,108  Цивільного кодексу України, ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» зі змінами відповідно до Закону України від 06.04.2017 року № 2002-VIII « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 року № 208 «Деякі питання удосконалення системи охорони здоров’я»,  Указу Президента України від 6 грудня  2005 року № 1649/2005 «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров’я населення», керуючись п.30 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, постійної комісії з гуманітарних питань, постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити діяльність комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» шляхом реорганізації (перетворення) в комунальне некомерційне підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради.

2. Створити комісію з реорганізації комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» в кількості 13 осіб та затвердити її склад, згідно з додатком 1.

3. Комісії з реорганізації комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» провести організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством, а саме:

3.1. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог до комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» протягом 2 місяців з дня   оприлюднення повідомлення про рішення щодо його реорганізації.

3.2. Провести інвентаризацію майна комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» на протязі місяця з 29 січня 2018 року.

3.3. За результатами проведеної роботи надати Броварській міській раді передавальний акт для затвердження.

3.4. Здійснити інші заходи передбачені чинним законодавством, пов'язані з припиненням діяльності та реєстрацією юридичних осіб.

7. Визнати, що комунальне некомерційне підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради є правонаступником майна, прав та обов'язків комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня».

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

 

 

Міський голова                                                                     І.В. Сапожко

 

 

 

м. Бровари

№ ________

від _________

Пояснювальна записка