Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 28.11.17 р. №250-ОД "Про заходи в м. Бровари до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС"

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від   28.11.2017  № 250-ОД

м. Бровари

 

 

 

Про заходи в м. Бровари

до Дня вшанування

учасників ліквідації наслідків

аварії на Чорнобильській АЕС

 

Відповідно до Закону України  “Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, на виконання Указу Президента України від 10.11.2006 року №945/2006 “Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС“, з метою відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керуючись п.20 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “  :

1.Затвердити план   з підготовки та відзначення в місті заходів, пов’язаних з   Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  згідно з додатком.

2.Відділу культури, управлінню  соціального захисту населення,   управлінню освіти і науки, міському територіальному центру соціального обслуговування, відділу організаційного забезпечення   та діловодства,  відділу молоді та спорту:

2.1.забезпечити виконання Плану заходів;

2.2.інформувати управління  соціального захисту населення до 16 грудня 2017 року про хід виконання зазначеного Плану заходів.

3. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                              І.В.Сапожко