версія для друку

Проект рішення міської ради"Про затвердження міської Програми розвитку культури м. Бровари на 2018 рік"

проект

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження міської Програми

розвитку культури м. Бровари на 2018 рік

 

 

З метою вдосконалення в місті роботи з реалізації Державної політики щодо розвитку Української культури і кращих здобутків європейської та світової культури, створення сприятливих умов для забезпечення культурно-дозвіллевих, інформаційних потреб населення міста, збереження історико-культурної та нематеріальної спадщини, підвищення ефективності діяльності закладів культури міста, на виконання Закону України «Про культуру», Закону України «Про позашкільну освіту», Закону України «Про музеї та музейну справу», Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», Закону України «Про охорону культурної спадщини», керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій з питань бюджету соціально-економічного розвитку та з гуманітарних питань, Броварська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити міську Програму розвитку культури  м. Бровари на 2018 рік   (додається.)

2. Фінансовому управлінню проводити  фінансування Програми за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті на  2018 рік.

3. Відділу культури Броварської міської ради інформувати Броварську міську раду  про хід виконання Програми до 25 січня 2019 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                              І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від __________

№  __________

Пояснювальна записка