версія для друку

Розпорядження міського голови від 27.12.17 р. №268-ОД "Про зміни до бюджету міста на 2017 рік"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р О З П О Р Я  Д Ж Е Н Н Я 

Від 27.12.2017  № 268-ОД 

 

 

 

 

Про  зміни до бюджету

 міста на 2017 рік

 

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації  від 22.12.2017 року №633 та, керуючись п.20 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Фінансовому управлінню Броварської міської ради внести зміни до бюджету міста , а саме:

зменшити доходну та видаткову частину бюджету міста на 2017 рік в частині міжбюджетних трансфертів на суму 4 746 400,00 грн., а саме:

1.1. збільшити по загальному фонду субвенцію з  державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування на суму 1 600 000,00 грн. по КПКВКМБ  ( 4016150).

1.2. зменшити по спеціальному фонду субвенцію з  державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування на суму 6 346 400,00 грн. по КПКВКМБ (4016150).

2. Відповідні зміни винести для затвердження на сесії Броварської міської ради.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський голова                                                                              І.В.Сапожко