версія для друку

Розпорядження міського голови від 11.01.18 р. №05-ОД "Про утворення міської комісії з організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту"

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 11.01.2018 №05-ОД

м. Бровари

 

 

 

Про утворення міської комісії з організації заходів, пов’язаних з  проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту  

 

 

Відповідно до ст. 19  Кодексу Цивільного захисту України,  на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 15.02.2017 № 4929/1/1-17, пункту 25 Порядку створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року № 138, керуючись наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 10.06.2009 № 390 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту)» зі змінами від 13.08.2010 р.    № 659 (далі - накази МНС України) та з метою належної організації роботи з підготовки та проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту міста, як об’єктів нерухомого майна та керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Утворити міську інвентаризаційну комісію з організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту у складі згідно з додатком 1.

2. Затвердити план заходів з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту у місті Бровари у 2018 році згідно з додатком 2.  

3. Рекомендувати керівникам  підприємств, установ та організацій, які утримують захисні споруди цивільного захисту, провести протягом 2018 року технічну інвентаризацію захисних споруд цивільного захисту, які перебувають на балансі або знаходяться на території підприємства, установи та організації.

3.1. Вжити заходи щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту на об’єктах міста  відповідно до плану заходів.

3.2.Оформити інвентаризаційні справи (технічні паспорти на захисні споруди) відповідно до вимог Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Держбуду від 24 травня 2001 року № 127, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 липня 2001 року за № 582/5773.        

3.3.Протягом 2018 року передбачити власні кошти на проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, як об’єктів нерухомого майна, що перебувають у сфері управління.

3.4.Про результати проведення технічної інвентаризації захисних споруд інформувати виконавчий комітет Броварської міської ради через відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення,   мобілізаційної,  оборонної роботи та взаємодії з  правоохоронними органами виконавчого комітету Броварської міської ради щокварталу не пізніше, ніж до 25 числа останнього місяця кварталу (вул. Гагаріна, 15 vnsbrovary@ukr.net).

 4. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення,   мобілізаційної,  оборонної роботи та взаємодії з  правоохоронними органами виконавчого комітету Броварської міської ради:

4.1.Надавати методичну допомогу об’єктовим комісіям з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту в оформленні звітних документів, приймати участь в їх комплексних перевірках, у межах компетенції.

4.2.Проводити роз’яснювальну роботу з власниками та балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту державної та приватної форми власності щодо необхідності проведення технічної інвентаризації.

4.3.  Забезпечити ведення обліку захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів всіх форм власності розташованих на території міста.

5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 30.01.2017 р. №15-ОД «Про утворення міської комісії з організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту».

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови  Голубовського Г. П.

 

 

Міський голова                                                                                         І.В.Сапожко