версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 09.01.18 р. №12 "Про надання дозволу на переведення житлових приміщень у нежитлові та їх реконструкцію"

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА  РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ

від  09.01.2018  № 12

м. Бровари

 

Про надання дозволу на

переведення житлових приміщень

у нежитлові та їх реконструкцію

 

Відповідно до Порядку переведення житлових приміщень у нежитлові та їх реконструкції під розміщення об’єктів невиробничої сфери і нежитлових приміщень у житлові в м. Бровари, затвердженого рішенням Броварської міської ради від 18.02.2010 № 1422-79-05, керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини  першої ст. 31, частиною першою ст. 52, ст. 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії з питань використання та схоронності житлового фонду і об’єктів громадського призначення усіх форм власності (протокол від 22.12.2017 № 14) виконавчий комітет Броварської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл громадянці Гришко Катерині Миколаївні на переведення житлового приміщення квартири № *** в житловому будинку по вул. *** в нежитлове та проведення її реконструкції з улаштуванням окремого входу зі сходами  консольного типу під салон краси.

2. Фізичній особі, зазначеній у п. 1 цього рішення, розробити та погодити проектну документацію, враховуючи умови зазначені в протоколі міжвідомчої комісії з питань використання та схоронності житлового фонду і об’єктів громадського призначення усіх форм власності від 22.12.2017 № 14, що додається.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г. П.

 

 

 

Міський голова                                                                    І.В. Сапожко