версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 09.01.18 р. №27 "Про проведення конкурсу з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у 2018 році"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від   09 . 01. 2018  27

м.Бровари

 

 

 

Про   проведення    конкурсу  з  визначення

установи банку  для розміщення тимчасово

вільних    коштів    міського    бюджету    на

депозитних  рахунках у 2018 році

          

З метою проведення конкурсу з визначення установи банку – переможця конкурсу для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у 2018 році, керуючись ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Бюджетного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 p. N 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), п. 17 рішення Броварської міської ради від 21.12.2017 р. № 815-36-07  «Про бюджет міста на 2018 рік», виконавчий комітет Броварської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити склад конкурсної комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додаток 1).

2. Затвердити Положення про конкурсну комісію з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додаток 2).

3. Затвердити Умови проведення конкурсу з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додаток 3).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Резніка О.В.

 

Міський голова                                                                                         І.В.Сапожко