версія для друку

Проект рішення міської ради "Про безоплатне прийняття зовнішніх інженерних мереж водопостачання та дощової каналізації по бульвару Незалежності, 24-Б у комунальну власність територіальної громади м.Бровари "

5

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про безоплатне прийняття зовнішніх інженерних мереж водопостачання та дощової каналізації по бульвару Незалежності, 24-Б у комунальну власність територіальної громади м.Бровари 

 

 

Розглянувши лист ПрАТ виробничої проектно-будівельної фірми «Атлант» від 21.11.2017 №553/21.11/02, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади  м.Бровари зовнішні інженерні мережі водопостачання та дощової каналізації по бульв.Незалежності 24-Б, що перебувають у власності та на балансі ПрАТ виробничої проектно-будівельної фірми «Атлант».

2. Комісіям по передачі вказаних об’єктів здійснити передачу та оформити акти приймання-передачі у відповідності до чинного законодавства.

3. Доручити:

3.1  КП «Броваритепловодоенергія» прийняти на баланс та обслуговування,як внесок до статутного капіталу,зовнішню інженерну мережу водопостачання та внести відповідні зміни в бухгалтерський облік підприємства.

3.2 КП «Бровари-Благоустрій» прийняти на баланс та обслуговуваннязовнішню інженерну мережудощової каналізаціїта внести відповідні зміни в бухгалтерський облік підприємства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

 

м.Бровари

__________

__________

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради

«Про безоплатне прийняття зовнішніх інженерних мереж водопостачання та дощової каналізації по бульвару Незалежності, 24-Б у комунальну власність територіальної громади м.Бровари »

 


До виконавчого комітету Броварської міської ради листом від 21.11.2017 №553/21.11/02 звернулася ПрАТ виробнича проектно-будівельна фірма «Атлант» про безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м.Бровари зовнішніх мереж водопостачання та дощової каналізації по бульвару Незалежності,24-Б у м.Бровари Київської області, що перебуває у товариства у власності та на балансі.
У відповідності до пункту 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальній громаді безоплатно державою, іншими суб’єктами права власності в порядку, встановленому чинним законодавством.
Оскільки міська рада від імені та в інтересах територіальної громади м.Бровари здійснює правоможності щодо розпорядження, володіння майном, на розгляд сесії Броварської міської ради подається проект рішення «Про безоплатне прийняття зовнішніх інженерних мереж водопостачання та дощової каналізації по бульвару Незалежності,24-Б у комунальну власність територіальної громади м.Бровари».

 

Начальник управління                                                                        Т.І.Данюк