версія для друку

Проект рішення міської ради "Про обмеження реалізації алкогольних напоїв на території міста Бровари в нічний час."

42

проект

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про  обмеження реалізації алкогольних напоїв

на території міста Бровари в нічний час.

 

З метою впорядкування роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом, та обмеження щодо їх продажу, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби, на виконання  Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв”, Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” та керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики  Броварська міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Заборонити реалізацію алкогольних напоїв, пива, слабоалкогольних напоїв в стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Бровари у період з 23:00 до 7:00 години.  

2. Суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями на території міста, попередити про обов’язковість виконання цього рішення.

3. Броварському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області забезпечити виконання цього рішення та посилити контроль за дотриманням вимог ст.15-1, 15-2, 15-3  Закону України «Про державне регулювання виробництва обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський голова                                                                   І.В.Сапожко

 

 

м.Бровари

від__________

_____________

Пояснювальна записка