Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 06.02.18 р. №107 "Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території міста Бровари"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від  06.02.2018 №  107

м. Бровари

 

Про проведення конкурсу  з

визначення виконавця послуги  

з вивезення побутових відходів

(твердих, великогабаритних,

ремонтних) на території міста Бровари

 

 З метою підвищення якості надання послуги з вивезення твердих побутових відходів  та визначення нового виконавця послуги, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про відходи», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», Правил благоустрою міста Бровари, затверджених рішенням сесії Броварської міської ради від 22.04.2010 № 1498-82-05 «Про затвердження Правил благоустрою  міста Бровари», додаткової угоди від 05.02.2018 № 02-45/04  «Про розірвання договору з приватним підприємством  «АМУССОН  КИЇВ», виконавчий комітет міської ради                                                                  

 

ВИРІШИВ: 

 

1. Провести 12.03.2018 р. конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території міста Бровари.

2. Затвердити склад конкурсної  комісії з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території міста Бровари, згідно з додатком 1.

3. Затвердити конкурсну документацію з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території міста Бровари, згідно з додатком 2.

4. Оголошення про проведення конкурсу опублікувати в засобах масової інформації та  офіційному сайті Броварської міської ради.

5. Конкурсній комісії забезпечити проведення конкурсу у порядку затвердженому постановою  Кабінету Міністрів України від 16.11.2011№ 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

7. Приватному підприємству «АМУССОН  КИЇВ» забезпечити надання послуг з вивезення побутових відходів (крім рідких) до укладання договору з переможцем конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних).

6. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г. П.

 

 

 Міський голова                                                                              І. В. Сапожко