версія для друку

Рішення міської ради від 15.02.18 р. №854-38-07 "Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

РІШЕННЯ

 

Про проведення експертної грошової оцінки

земельних ділянок для подальшого продажу у власність

 

Розглянувши клопотання  юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, пп.34 п.1 ст.26, пп.16 п.4 ст.42Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Комплекс Меркурій» площею 0,2685га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Вокзальній,3/1.

 

2.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Комплекс Вокзальний» площею 0,5611 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Вокзальній,22.

 

3.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Комплекс Вокзальний» площею 0,2996 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Вокзальній,22.

 

4.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Комплекс Вокзальний» площею 0,0536 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Вокзальній,22.

 

5. Земельному відділу міської ради забезпечити укладення договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та договорів на виконання експертно-оціночних послуг.

 

6. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради при укладенні договорів.

 

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Секретар міської ради                                                                          П.І. Бабич

 

 

 

м. Бровари

від 15.02.2018року

№ 854-38-07