версія для друку

Проект рішення міської ради "Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків"

1

проект 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про приватизацію житлових приміщень

гуртожитків

 

 

Розглянувши заяви наймачів щодо оформлення передачі в приватну власність житлових приміщень в гуртожитках,  керуючись Законами України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», пунктом 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та наказом Міністерства з питань житлово – комунального господарства України від 16.12.2009 № 396 «Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків) жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, міська рада  

ВИРІШИЛА:

1. Задовольнити прохання наймачів щодо приватизації житлових приміщень  гуртожитків, в яких вони мешкають і передати  вказані житлові приміщення в приватну власність мешканцям, згідно з додатком.

2. Управлінню комунальної власності виготовити документи по оформленню права власності на житло та видати приватизаційні платіжні доручення на одержання житлових чеків належних мешканцям на житлові приміщення у гуртожитку.

3. Балансоутримувачам укласти договори з мешканцями житлових приміщень на їх участь у витратах на обслуговування та ремонт будинку.

4. Розрахунок площ, що приватизуються безоплатно, затвердити в установленому порядку.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський  голова                                                                          І.В.Сапожко

 

Пояснювальна записка

 

м. Бровари

__________

__________