версія для друку

Проект рішення міської ради "Про безоплатне прийняття зовнішніх інженерних мереж теплопостачання по об’єкту «Будівництво багатоквартирної житлової забудови м.Бровари територія ІІ черги кварталу «Олімпійський» у комунальну власність територіальної громади м.Бровари"

4

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про безоплатне прийняття зовнішніх інженерних мереж теплопостачання по об’єкту «Будівництво багатоквартирної житлової забудови м.Бровари територія ІІ черги кварталу «Олімпійський» у комунальну власність територіальної громади м.Бровари 

 

 

Розглянувши лист ПрАТ виробничої проектно-будівельної фірми «Атлант» від 24.01.2018 №668/24.01/01, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади  м.Бровари зовнішні інженерні мережі теплопостачання по об’єкту «Будівництво багатоквартирної житлової забудови м.Бровари територія ІІ черги кварталу «Олімпійський», що перебувають у власності та на балансі ПрАТ виробничої проектно-будівельної фірми «Атлант».

2. Комісії по передачі вказаних об’єктів здійснити передачу та оформити акт приймання-передачі у відповідності до чинного законодавства.

3. Доручити КП «Броваритепловодоенергія» прийняти на баланс та обслуговування, як внесок до статутного капіталу, вказані у п. 1 мережі та внести відповідні зміни в бухгалтерський облік підприємства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                        І.В.Сапожко

 

Пояснювальна записка

 

м.Бровари

___________

___________