версія для друку

Розпорядження міського голови від 02.03.18 р. №33-ОД "Про призупинення роботи закладів загальної середньої освіти м. Бровари"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т ЕТ 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  02.03.2018  року   № 33-ОД

м. Бровари

 

 

 

 

Про призупинення

роботи закладів  загальної

середньої  освіти  м. Бровари

 

На виконання п.4 Протоколу засідання Кризового комітету Міністерства енергетики та вугільної промисловості від 01 березня 2018 року «Про введення заходів щодо подолання наслідків кризової ситуації відповідно до Національного плану дій, затвердженого наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості від 02.11.2015 № 687», з метою  завершення кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації та усунення її негативних наслідків та у зв’язку із інтенсивним показником захворюваності, що перевищив емідемічний поріг, для попередження епідеміологічних ускладнень серед учасників освітнього процесу, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Призупинити роботу  закладів загальної середньої освіти м. Бровари з 03 до 07 березня 2018 року  включно.

2. Керівникам закладів загальної середньої освіти забезпечити освоєння навчального матеріалу учнями за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання або використання засобів  дистанційного навчання, враховуючи специфіку і профіль закладу.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                              І.В. Сапожко