версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 27.02.2018 р. №162 "Про надання висновку до суду щодо доцільності похзбавлення батьківських прав"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

В И К О Н А В Ч И Й        К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ

від 27.02.2018№162

м. Бровари

 

 Про надання висновку до суду

  щодо доцільності позбавлення

  батьківських прав

Розглянувши протокол позачергового засідання комісії з питань захисту прав дитини від 26.02.2018 року №08 з питання надання висновку до суду щодо доцільності позбавлення  батьківських прав, керуючись пунктом 2 частини 1 статті 164 Сімейного Кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Надати висновок до суду щодо доцільності позбавлення  батьківських прав * по відношенню до її дітей: *р.н., у зв’язку із тим, що мати ухиляється від виконання своїх обов’язків по вихованню дітей.
  2. Надати висновок до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав * та * по відношенню до їх малолітнього сина, *р.н., у зв’язку із тим, що батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини.
  3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 Заступник міського голови                                                                             Г.П.Голубовський