версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 27.02.18 р. №158 "Про схвалення «Міської цільової програми заходів та робіт з мобілізаційної підготовки та військової служби в місті Бровари на 2018 рік»"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ

від 27.02.2018 р. № 158 

м. Бровари

 

 

 

Про схвалення «Міської цільової програми

заходів та робіт з мобілізаційної підготовки

та військової служби в місті Бровари на  2018 рік»

 

 

 

Розглянувши подання виконуючого обов’язки начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами від 26.02.2018  № 14-07/16, на виконання вимог Закону України «Про  мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Закону України «Про оборону України», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради  

 

ВИРІШИВ:

 

1. Схвалити міську цільову програму заходів та робіт з мобілізаційної підготовки та військової служби в місті Бровари на  2018 рік», (додається).

2.  Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами подати «Міську  цільову  програму  заходів та робіт з мобілізаційної підготовки та військової служби в місті Бровари на 2018 рік», для затвердження на сесії Броварської міської ради.

3.  Контроль  за  виконанням  цього  рішення   покласти  на  керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.

 

 

 

Заступник міського голови                                                    Г.П. Голубовський