версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 13.03.18 р. №190 "Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території міста Бровари від 12.03.2018"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від  13.03.2018  №  190

м. Бровари

 

 

 

Про затвердження протоколу

засідання конкурсної комісії

з визначення виконавця послуг

з вивезення побутових відходів

(твердих, великогабаритних,

ремонтних) на території

міста Бровари від 12.03.2018

 

 

Відповідно до п. 15.13 конкурсної документації з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території міста Бровари, затвердженої рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради від 06.02.2018   № 107, керуючись  ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 

                                                                 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території міста Бровари від 12.03.2018 .

2. Переможцем конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території міста Бровари визнати товариство з обмеженою відповідальністю «СЕЛТІК ТБО».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                               І. В. Сапожко

Протокол