Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 02.04.2018 р. №51-ОД "Про безпеку проведення заходів та перевезення пасажирів у поминальні дні 15 та 16 квітня 2018 року"

 

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА  РАДА УКИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  02.04.2018   № 51-ОД  

м. Бровари

 

 

Про безпеку проведення заходів

та перевезення пасажирів у 

поминальні дні 15 та 16 квітня 2018 року

 

З метою належного проведення заходів та забезпечення перевезення мешканців міста до міських кладовищ в поминальні дні 15 та 16 квітня 2018 року, відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Начальнику Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській обл. Янчинському О. В.:

- забезпечити охорону громадського порядку в районі розташування міських кладовищ із залученням зареєстрованих в м. Бровари громадських формувань;

- вжити заходів щодо звільнення від приватного транспорту місця розвороту автобусів громадського транспорту на кінцевій зупинці маршрутів № 2 та № 5 „Нове кладовище” (вул. Онікієнка Олега), а також, для запобігання збою графіків руху громадського транспорту організувати рух автобусів в вищевказаному місці;

- забезпечити безпечний перехід вулиці Ярослава Мудрого в районі розташування старого кладовища.

 

2. Начальнику Броварського РВ ГУ ДСНС України у Київській області Семеногу М. М. забезпечити протипожежну безпеку в районі розташування міських кладовищ та забезпечити посилене чергування.

 

3. Головному лікарю Броварської центральної районної лікарні           Багнюку В. В. та головному лікарю КЗ „Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” Кравцову І. А. забезпечити посилене чергування медичних працівників та спецтранспорту.

 

4. Керівникам автотранспортних підприємств ТОВ „Союз-Авто” Корнійку   В. М., ТОВ „Автопас-К” Білокінь В. О., а також ФОП Пилипчуку В. Г. забезпечити рух всіх транспортних засобів, які працюють на приміському маршруті № 327 та міських маршрутах № 5, № 2, до нового кладовища.

5. Управлінню економіки Броварської міської ради організувати додаткове перевезення пасажирів до міських кладовищ 2 автобусами за наступними  маршрутами:

 Маршрут № 1: «Геологорозвідка - вул. Київська  –-  вул. Шевченка – ЦРЛ (Поліклініка)  – вул. Шевченка - вул. Київська - вул.Гагаріна - Старе кладовище – вул. Онікієнка Олега - Нове кладовище» та в зворотньому напрямку. Відповідальний за перевезення перевізник: ТОВ «Автопас –К» – 1 автобус (додаток 1);

Маршрут № 2: «Геологорозвідка - вул. Київська  - вул. Ярослава Мудрого – Старе кладовище – вул. Онікієнка Олега - вул. Москаленка Сергія – вул. Олімпійська - вул. Броварської сотні - вул. Онікієнка Олега - Нове кладовище» та в зворотньому напрямку. Відповідальний за перевезення перевізник:ТОВ «ТК «Автосоюз» - 1автобус (додаток 2).

 

6. Керівникам автопідприємств ТОВ „Автопас – К” Білокінь В.О., ТОВ „ТК „Автосоюз” Березовському В.М. забезпечити роботу 2-х автобусів за  вищевказаними маршрутами та графіками руху згідно з додатками 1 та 2, а також розмістити інформацію для пасажирів в салонах автобусів та на кінцевих зупинках.

 

7. Директору міськрайонного радіомовлення Кривобок Н.А. оприлюднити  інформацію щодо організації маршрутів.

 

8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови  Резніка О. В.  

 

 

 

Міський голова                                                                               І.В. Сапожко