Карта сайту
версія для друку

Проект рішення Броварської міської ради "Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари (із змінами)"

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Броварської міської ради "Про затвердження Положення про порядокзалучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари (із змінами)"

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

 

Про затвердження Положення про порядок

залучення коштів замовників будівництва на розвиток

інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури

міста Бровари (із змінами)

 

 

З метою створення умов для розвитку  інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста, керуючись ст. 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 16 Закону України "Про інвестиційну діяльність", ст.ст. 30, 39, 40 Закону України  "Про регулювання містобудівної діяльності", ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійних комісій з питань земельних відносин, будівництва та архітектури і з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА

 

1. Затвердити Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари              (із змінами), що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Броварської міської ради від 15.02.2018 р. № 843-38-07 "Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари в новій редакції".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, заступника міського голови О.В.Резніка.

 

 

Міський голова                                                          І.В.Сапожко

 

 

 

 

м. Бровари

від ______________2018 р.

№ __________________

 

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Броварської міської ради "Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари (із змінами)"

Додаток 1 до Рішення

Додаток 2-3 до Положення

Тест малого підприємництва (М-тест)