версія для друку

Проект рішення міської ради "Про приватизацію кімнати у гуртожитку гр. Мостуненко О.М."

2

проект

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про приватизацію кімнати у

гуртожитку гр. Мостуненко О.М.

 

Розглянувши  повторно заяву Мостуненка Олега Миколайовича від 17.03.2016 року №11/1596 на виконання рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 14 лютого 2018 року по справі №361/4827/17 про приватизацію кімнати №31 в будинку №17 по вул. Москаленка Сергія в м.Бровари, керуючись Законами України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», пунктом 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та наказом Міністерства з питань житлово – комунального господарства України від 16.12.2009 № 396 «Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків) жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Задовольнити прохання наймача Мостуненка О.М. щодо приватизації житлового приміщення у гуртожитку, в якому він мешкає і передати  вказане житлове приміщення в приватну власність.

2. Управлінню комунальної власності виготовити документи по оформленню права власності на житло та видати приватизаційні платіжні доручення на одержання житлових чеків належних Мостуненку О.М. на житлове приміщення у гуртожитку.

3. Балансоутримувачу КП «ЖЕК-2» укласти договір з Мостуненко О.М. на його участь у витратах на обслуговування та ремонт будинку.

4. Розрахунок площ, що приватизуються безоплатно, затвердити в установленому порядку.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський  голова                                                                          І.В.Сапожко

 

м. Бровари

__________

__________

Пояснювальна записка