версія для друку

Проект рішення міської ради "Про приватизацію кімнати у гуртожитку гр. Парубець Т.М."

3

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

          Про приватизацію кімнати у гуртожитку гр. Парубець Т.М.

 

Розглянувши  повторно заяву Парубець Тетяни Миколаївни від 17.03.2016 року №11/1595  на виконання рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 18 грудня 2017 року по справі №361/4828/17 про приватизацію кімнати №20 в будинку № 17 по вул. Москаленка Сергія в м. Бровари,  керуючись Законами України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», пунктом 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та наказом Міністерства з питань житлово – комунального господарства України від 16.12.2009 № 396 «Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків) жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, міська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Задовольнити прохання наймача Парубець Т.М. щодо приватизації житлового приміщення у гуртожитку, в якому вона мешкає і передати  вказане житлове приміщення в приватну власність.

2.Управлінню комунальної власності виготовити документи по оформленню права власності на житло та видати приватизаційні платіжні доручення на одержання житлових чеків належних Парубець Т.М. на житлове приміщення у гуртожитку.

3.БалансоутримувачуКП «ЖЕК-2» укласти договір з Парубець Т.М. на її  участь у витратах на обслуговування та ремонт будинку.

4.Розрахунок площ, що приватизуються безоплатно, затвердити в установленому порядку.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський  голова                                                                          І.В.Сапожко

 

м. Бровари

__________

__________

Пояснювальна записка