версія для друку

Проект рішення міської ради "Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари та призначення балансоутримувача безхазяйного спортивного дитячого майданчика"

5

проект

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про прийняття у комунальну власність

територіальної громади м. Бровари та

призначення балансоутримувача безхазяйного

спортивного дитячого майданчика

 

Розглянувшилист КП «ЖЕК-2» від 30.03.2018 №01-27/89, у відповідності до рішення Броварської міської ради від 15.08.2017 №617-31-07 «Про затвердження Програми прийняття безхазяйного майна у комунальну власність територіальної громади м.Бровари»,  керуючись статтями 336,347 Цивільного кодексу України та пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою,  Броварська міська рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади м. Бровари безхазяйний спортивний дитячий майданчик у м. Бровари Київської обл., що знаходиться на прибудинковій території житлового будинку по вул. Онікієнка Олега,8.

2. Доручити комунальному підприємству Броварської міської ради «Житлово-експлутаційна контора-2»  прийняти на баланс вказаний майданчик, у відповідності до Програми прийняття безхазяйного майна у комунальну власність територіальної громади м. Бровари, затвердженої рішенням Броварської міської ради від 15.08.2017 №617-31-07 та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку підприємства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покластина заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський голова                                                                                   І.В.Сапожко

 

м. Бровари

____________

____________

Пояснювальна записка