версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 08.05.18 р. №311 " Про надання дозволу на укладання договору про припинення права на аліменти для дитини у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 08.05.2018  № 311

м. Бровари

 

 

 

   

 

    Про надання дозволу на укладання

    договору про припинення права на аліменти

    для дитини у зв’язку з передачею права

    власності на нерухоме майно

 

 

Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини від 02.05.2018 року №16 з питання надання дозволу на укладання договору про припинення права на аліменти для дитини у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно, відповідно до заяв **, керуючись статтею 190 Сімейного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл батькам, *, на укладання договору про припинення права на аліменти для малолітнього *р.н. у зв’язку з передачею батьком, *р.н. малолітньому, * р.н. права власності на * частину квартири № * будинку №* по вулиці * у місті Бровари Київської області. При цьому права дитини порушені не будуть.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                           І.В.Сапожко