версія для друку

Проект рішення міської ради "Про безоплатне прийняття жилого блоку 18/1 в гуртожитку по вулиці Володимира Великого,10 б у комунальну власність територіальної громади м. Бровари"

3

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про безоплатне прийняття жилого блоку 18/1 в гуртожитку по вулиці Володимира Великого,10 б у комунальну власність територіальної громади м. Бровари

 

 

Розглянувши заяву Покидько С.М., Покидько Ю.О. від 24.04.2018, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади м. Бровари жилий блок 18/1 в гуртожитку по вулиці Володимира Великого,10 б в місті Бровари Київської області, що перебуває у власності Покидько Світлани Миколаївни та Покидько Юлії Олександрівни.

2. Комісії по прийманню-передачі вказаногожилого блоку здійснити передачу та оформити акт приймання - передачі згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

 

 Пояснювальна записка 

 

м.Бровари

__________

__________