версія для друку

Розпорядження міського голови від 29.05.2018 №92-ОД"Про утворення оперативного штабу з координації діяльності по проведенню заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою у 2018 році"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 29.05.2018 №92-ОД

м. Бровари

 

 

Про утворення оперативного штабу з координації діяльності по проведенню заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою у 2018 році

 

 

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України та з метою забезпечення готовності органів управління, сил та засобів служб цивільного захисту міста до оперативного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою у 2018 році, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Броварської міської ради Приказчику П.В.:

1.1 Утворити оперативний штаб з реагування на можливі випадки виникнення пожеж, згідно з додатком 1.

1.2. Затвердити  додаткові заходи щодо недопущення пожеж в системах життєзабезпечення та екосистемах міста, згідно з додатком 2.

1.3. Організувати інформування  оперативного чергового департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської  обласної державної адміністрації щодо ситуації в місті щоденно до 800 та до 1800.

2. Керівнику міського оперативного штабу:    

2.1. Організувати роботу оперативного штабу, у разі ускладнення оперативної обстановки, в цілодобовому режимі.                                                               

2.2. Залучити до роботи в оперативному штабі в установленому порядку керівників відділів та управлінь міської ради, підприємств, установ та організацій міста.

3.Керівникам підприємств, установ та організацій міста, незалежно від форми власності, мешканцям міста:    

3.1. Заборонити випалювання рослинності або її залишків на закріплених та прилеглих територіях, присадибних ділянках, в смугах відводу автошляхів та залізниці, лісосмугах.

3.2. Вжити невідкладні заходи щодо попередження та захисту територій від пожеж. Провести повне укомплектування необхідним інвентарем наявних пожежних щитів.

3.3. Привести формування добровільних пожежних дружин у готовність для оперативного реагування та дій, у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій під час пожежонебезпечного періоду.

3.4. Забезпечити створення та накопичення матеріальних резервів для запобігання виникненню  та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також резерву паливно-мастильних матеріалів для забезпечення гасіння пожеж в екосистемах міста.

4. Директору комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» Андрєєву В.О. та начальнику Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Семиногу М.М. перевірити та привести в технічно-справний стан пожежні гідранти, які знаходяться на території міста, та мережі резервного водопостачання. Багнюку В.В.:

5.1. Забезпечити готовність медичних закладів міста до надання невідкладної медичної допомоги потерпілим від пожеж.

5.2. Організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо  дотримання правил особистої безпеки та поведінки у спекотну погоду.

6. Начальнику Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Семиногу М.М. начальнику спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Броварської міської ради Русанову В.О., у межах своїх повноважень посилити контроль за дотриманням протипожежних вимог на території міста, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниці та щомісячно інформувати виконавчий комітет Броварської міської ради про осіб, які порушують законодавство та створюють умови для виникнення надзвичайної події.

7. Броварському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області Янчинському О.В. вжити додаткових заходів щодо посилення патрулювання місць масового відпочинку населення в паркових зонах, територій міста, що межують з лісовими масивами з метою попередження випадків випалювання рослинності, її залишків та недопущення виникнення лісових пожеж.

8. Начальнику відділу  інформаційного забезпечення та господарської діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради Федуну Р.М. забезпечити інформування населення через засоби масової інформації щодо обов’язкового дотримання заходів пожежної безпеки під час відвідування лісових масивів.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови  Голубовського Г.П.

 

Міський голова                                                                                І.В.Сапожко