версія для друку

Рішення виконавчого виконавчого комітету від 05.06.2018 р. №389 " Про надання дозволу на укладання договору поділу житлового будинку та земельної ділянки"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ        КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 05.06.2018  №389

м. Бровари

 

 

      

       Про надання дозволу на укладання

       договору поділу житлового будинку

       та земельної ділянки

 

         Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини     від 30.05.2018 року №20 з питання надання дозволу на укладання договору поділу житлового будинку та земельної ділянки, відповідно до заяв   *, згідно зі статтею 177 Сімейного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл батькам * на укладання договору  поділу  житлового будинку № 184 по вулиці  Київська у місті Бровари Київської області, право користування яким має їх малолітня донька, *р.н. та земельної ділянки площею *га, цільове призначення (використання) земельної ділянки - обслуговування житлового будинку та господарських будівель, кадастровий номер *, яка розташована за цією ж адресою, між * та *. Права дитини при цьому порушені не будуть.

 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

  

Заступник міського голови                                                                  Г.П.Голубовський