версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 05.06.2018 р. №390 "Про надання дозволу на відчуження житла, власниками або співвласникам якого та право користування яким мають діти"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 05.06.2018 № 390
м. Бровари

 

Про надання дозволу на відчуження
житла, власниками або співвласниками
якого та право користування яким мають діти


Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини від 30.05.2018 року № 20 з питання надання дозволу на відчуження житла, власниками або співвласниками якого та право користування яким мають діти, відповідно до заяв *, керуючись статтею 177 Сімейного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл * на укладання договору дарування частки квартири №* будинку № * по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування якого має її малолітня донька, *, *р.н., від імені * на ім’я *. Права дитини при цьому порушені не будуть.
2. Надати дозвіл неповнолітній, *р.н., на укладання договору дарування * частки квартири №* будинку № * по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування якою вона має, від імені *на ім’я неповнолітньої, *р.н. Права дитини при цьому порушені не будуть.
3. Надати дозвіл неповнолітньому *р.н. на укладання договору дарування квартири №* будинку № * по вулиці * у місті Бровари Київської області, від імені* на ім’я неповнолітнього, *р.н. Права дитини при цьому порушені не будуть.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.


Заступник міського голови                                                                          Г.П.Голубовський