Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 12.06.2018 № 407"Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 12.06.2018 № 407

м. Бровари

 

 

 

Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари

 

 

З метою реалізації державної політики в сфері реформування житлово-комунального господарства, відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», керуючись п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку»,  виконавчий комітет Броварської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виступити організатором конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари щодо будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, та здійснити організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу в установленому законодавством порядку.

2. Створити конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари та затвердити її склад згідно з додатком1.

3.Затвердити положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари згідно з додатком2.

4. Доручити конкурсній комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари.

4.1. Розробити план роботи з підготовки та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари.

4.2. Разом з управлінням житлово-комунального господарства Броварської міської ради сформувати об’єкти конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в місті Бровари та визначити технічні характеристики багатоквартирних будинків.

4.3. Розробити конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари та подати її на затвердження виконавчому комітету Броварської міської ради.

5. Виконавцям послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які здійснюють свою діяльність на території міста Бровари, ознайомити співвласників багатоквартирних будинків міста з даним рішенням.

6. Установити, що до моменту укладення з переможцями конкурсу договорів про надання послуги з управління багатоквартирним будинком, послуги з утримання таких будинків і споруд та прибудинкових територій продовжують надавати виконавці послуг, які надавали відповідні послуги до проведення визначеного цим рішенням конкурсу.

7. Установити, у разі якщо на дату проведення конкурсу співвласниками обрано управителя будинку чи створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, дане рішення на такі будинки не розповсюджується.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                            І.В. Сапожко