версія для друку

Рішення міської ради від 21.06.2018 №949-41-07 "Про затвердження загальноміської цільової Програми з будівництва, реконструкції, встановлення та облаштування дитячих ігрових, спортивно-ігрових та спортивних майданчиків у м. Бровари на 2018 -2022 роки"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я


Про затвердження загальноміської
цільової Програми з будівництва, реконструкції, встановлення та
облаштування дитячих ігрових, спортивно-ігрових та спортивних
майданчиків у м. Бровари на 2018 -2022 роки


Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказу № 154 від 23.09.2003 року Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів» із змінами та доповненнями,з метою покращення здоров’я населення, сприяння підвищенню фізичної підготовки населення усіх вікових категорій, організації змістовного дозвілля, збереження і зміцнення матеріально-технічної бази спортивних та дитячих майданчиків у місті Бровари, створення для мешканців міста умов комфортного дозвілля, зацікавлення мешканців заняттям спортом, оздоровчим відпочинком, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічному розвитку, постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити загальноміську цільову Програму з будівництва, реконструкції, встановлення та облаштування дитячих ігрових, спортивно-ігрових та спортивних майданчиків у м. Бровари на 2018 -2022 роки (далі Програма), що додається.
2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради здійснювати фінансування Програми в межах асигнувань, затверджених в бюджеті міста на відповідний період.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

Секретар міської ради                                                                                                     П.І.Бабич

 


м. Бровари
від 21 червня 2018 року
№ 949-41-07