Карта сайту
версія для друку

Проект рішення "Про затвердження Концепції розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності (комплексна схема) на території міста Бровари"

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Броварської міської ради "Про затвердження Концепції розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності (комплексна схема) на території міста Бровари"

 

На виконання Законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про доступ до публічної інформації»  управління містобудування та архітектури Броварської міської ради виносить на розгляд виконавчого комітету Броварської міської ради проект рішення "Про затвердження Концепції розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності (комплексна схема) на території міста Бровари".

Основною метою Концепції розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності є забезпечення, з урахуванням вимог будівельних, санітарно-гігієнічних норм, а також існуючих містобудівних обмежень, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища під час розташування тимчасових споруд на території міста та розв'язання наступних проблем:

– упорядкування ведення торгівлі та перспективи розвитку торгівельної мережі міста;

– розробка загальних принципів розміщення тимчасових споруд з урахуванням функціонально-планувальних рішень, типології елементів міського середовища з метою їх подальшої реалізації в натурі та раціонального використання земель загального користування міста.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресами:

-  управління містобудування та архітектури Броварської міської ради (07400, Київська область, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, к. 412, тел./факс 5-30-49);

- центр надання адміністративних послуг та роботи із зверненнями громадян Броварської міської ради (07400, Київська область, м. Бровари, вул. Гагаріна, 18, к. 114, тел. 5-66-16).

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде опубліковано на офіційному веб-порталі Броварської міської ради Київської області за посиланням / (розділ «Регуляторна політика»).

 

 

 

Виконуюча обов'язки начальника

управління – заступник начальника                                         С.М.Батинчук

 

 

 ПРОЕКТ

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й     К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від ____________№ _________

м. Бровари

 

                              

 

Про затвердження Концепції розміщення

тимчасових споруд для здійснення

підприємницької діяльності (комплексна

схема) на території міста Бровари

 

 

З метою вирішення питань впорядкування розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Бровари, на виконання рішення Броварської міської ради від 18.04.2013 р. № 935-32-06 "Про розробку концепції розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого  призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Бровари", враховуючи пропозиції робочої групи по розробці концепції розміщення тимчасових споруд (комплексної схеми) на території м. Бровари керуючись Законами України "Про регулювання містобудівної діяльності", "Про благоустрій населених пунктів", ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет Броварської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

 

  1. Затвердити Концепцію розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності (комплексна схема) на території міста Бровари (додаток).
  2. Розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста проводити відповідно до цієї Концепції.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                           І.В. Сапожко

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Броварської міської ради "Про затвердження Концепції розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності (комплексна схема) на території міста Бровари".

Тест малого підприємництва (М-тест)

Архітипи

Схеми-планшети

Пояснювальна записка до Комплексної схеми з вимогами до розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької  діяльності на території м. Бровари.

Схема інвентар