версія для друку

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта: рішення виконавчого комітету Броварської міської ради „Про тариф на проїзд по м.Бровари в автобусних маршрутах загального користування”

Назва регуляторного акта: рішення виконавчого комітету Броварської міської ради „Про тариф на проїзд по м. Бровари в автобусних маршрутах загального користування” від 20.02.2018 року  №  137

Виконавець заходів з відстеження: управління економіки Броварської міської ради. 

Цілі прийняття акта: метою прийняття акта - є встановлення економічно обґрунтованого тарифу на перевезення по м. Бровари, забезпечення безпеки та якості транспортного обслуговування населення на автобусних маршрутах загального користування у місті, створення прозорого конкурентного середовища, збільшення ефективності використання транспортних засобів, приведення тарифу на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування до економічно обґрунтованого рівня.    

Тип відстеження: базове.

Строк виконання заходів з відстеження: з 03.07.2018 по 10.07.2018

Методи одержання результатів відстеження і дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних – аналіз статистичних даних. 

Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта „Про тариф на проїзд по м. Бровари в автобусних маршрутах загального користування”:

До прийняття регуляторного акта мала місце проблема невідповідності рівня витрат на надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування рівню діючих на той час тарифів,  що в свою чергу могло призвести до зменшення кількості учасників перевезень та погіршення якості послуг.

Показники

I півріччя 2017 року

I півріччя 2018 року

1.

Кількість міських автобусних маршрутів

5

5

2.

Кількість автобусів, працюючих на міських маршрутах

18

18

3.

Кількість звернень щодо роботи міського транспорту в сфері перевезень

4

3

           

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Прийняття зазначеного регуляторного акта дозволило суб’єктам підприємницької діяльності, які надають  послуги по перевезенню пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування забезпечити  беззбитковість  надання послуг, що надало можливість :

-  створення належних умов для стабільного та безпечного перевезення населення міста;

- збереження мережі міських автобусних маршрутів;

- зменшення кількості звернень громадян щодо неналежної якості пасажирських перевезень.