Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 17.07.2018 № 118 - ОД"Про тимчасове перекриття руху транспорту по вул. Переяславський шлях (Осипова) на ділянці дороги в районі залізничного переїзду станції «Княжичі»"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  17.07.2018  № 118-ОД

м. Бровари

 

 

 

 

Про тимчасове перекриття руху транспорту по вул. Переяславський шлях (Осипова) на ділянці дороги в районі залізничного переїзду станції «Княжичі»

 

В зв?язку з проведенням будівельно – монтажних робіт відділом капітального будівництва Броварської міської ради, як замовником виконання робіт на об?єкті: «Будівництво водовідводу дощових та талих вод по 10 мікрорайону в м. Бровари. 1-ша черга. Ділянка від вул. Возз’єднання до вул. Осипова» керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Дозволити генеральному підряднику Товариство з обмеженою відповідальністю "Коммерс Енерджи" перекрити рух автотранспорту на ділянці дороги по вул. Переяславський шлях (Осипова) в районі залізничного переїзду станції «Княжичі» на час виконання будівельно – монтажних робіт з 8.00 год. 21.07.2018 року до 8.00 год. 22.07.2018 року.

2. Виконробу Товариства з обмеженою відповідальністю "Коммерс Енерджи" Томільцю В.В., в зоні проведення робіт, встановити дорожні заборонні знаки та додатково залучити зі штату працівників ТОВ "Коммерс Енерджи" для регулювання руху автотранспорту.

3. Управлінню економіки Броварської міської ради попередити приватні підприємства та підприємців, які здійснюють пасажирські перевезення міськими та приміськими маршрутами загального користування про заборону руху автотранспорту на ділянці дороги по вул. Переяславський шлях (Осипова) в районі залізничного переїзду станції «Княжичі» на час виконання будівельно – монтажних робіт з 8.00 год. 21.07.2018 року до 8.00 год. 22.07.2018 року.

4. Повідомити начальника Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській області Янчинського О.В. щодо перекриття руху автотранспорту на ділянці дороги по вул. Переяславський шлях (Осипова) в районі залізничного переїзду станції «Княжичі» на час виконання будівельно – монтажних робіт 8.00 год. 21.07.2018 року до 8.00 год. 22.07.2018 року.

5. Начальнику відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності Федуну Р.М. розмістити оголошення на сайті Броварської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                       І.В. Сапожко

 

 

Схема об'їзду